O mnie

RetroWife powstała dzięki mojemu mężowi. Długo mnie do tego namawiał, ale nigdy nie chciałam się zgodzić. Pewnego dnia pokazał mi gotowego bloga i powiedział, żebym pisała o tym co kocham. Tym samym zmusił mnie do tego, do czego od dawna próbował mnie popchnąć. A ja przepadłam… Od 2015 roku dziele się z Wami swoimi stylizacjami, podróżami, przemyśleniami i życiem.

Zaczynałam od fascynacji stylem Pin Up i latami 50. Z biegiem czasu moje zainteresowania i potrzeby rozrosły się, a ja coraz bardziej oddalałam się od bycia Pin Up Girl. Obecnie najbardziej pociąga mnie moda od lat 20 do lat 50 XX wieku. A ja sama najlepiej czuje się w latach 40. Musicie jednak wiedzieć, że walczą we mnie dwie natury. Jedna ułożona, tęskniąca za elegancją, szykiem i pięknem lat ubiegłych. Druga trochę bardziej mroczniejsza i zbuntowana, próbująca wyłamywać się ze wszystkich norm i konwenansów.

Prawdopodobnie to dlatego możecie mnie zobaczyć w stylizacjach retro… ale z kolorowymi włosami. Nie uważam się za guru mody, nie aspiruje do bycia modelką. Dzielę się z Wami tym co kocham. Bo to właśnie z miłości do mojego męża i do mody retro powstała RetroWife.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.